Gravel

rondo-mylc-madeira-marekogien_044.jpg

"RONDO MYLC – Off-Roadowy gravel. Możesz już zapomnieć o MTB!" Chwytny slogan, ale w naszym teamie to nie przejdzie! Nawet tak zagorzały zwolennik graveli jak Artur, ma twentyninera - w góry!

Informacja prasowa

Screenshot 12

Model Zerø to gravel z średniej półki cenowej z geometrią inspirowaną rowerami MTB. Mimo umiarkowanej ceny staraliśmy stworzyć w pełni funkcjonalny i bez słabych punktów. Firma została założona przez team projektowy od lat projektujący dla NS / RONDO

Informacja prasowa

 

OctaneOne Flapjack 002

FLAPJACK pojawił się znienacka. Bez wcześniejszych zapowiedzi, od razu jako pozycja w sklepie internetowym. Na szczęście po kilku dniach znalazłem go w sklepie stacjonarnym nieopodal i mogłem go "pomacać".

Artur Drzymkowski

1635933443322

GIANT prezentuje lżejsze i szybsze rowery gravelowe REVOLT ADVANCED PRO I REVOLT ADVANCED na sezon 2022.

Informacja prasowa

NSBikes RAG JR01

Tata ma "grejwela", Mama ma "grejwela" i dzieci też mogą mieć! A to za sprawą rodzimej marki NS Bikes i projektu RAG JR;)

Artur Drzymkowski

accent frameset freak ultraviolet 2

Od kilku dni w sprzedaży jest nowy, karbonowy Accent FREAK CARBON SET , który może posłużyć do budowy naprawdę ciekawej szutrówki.

Artur Drzymkowski

240648204 362444505526848 3095721851965934177 n

Mam sentyment do Suwalszczyzny, od zamierzchłych czasów harcerskich wędrówek. Od zeszłorocznej suwalskiej edycji Szuter Mastera, uważam te tereny za jedne z najlepiej pasujących do jazdy na gravelu. I dlatego ten wyścig był żelaznym punktem w moim kalendarzu startów w sezonie 2021 ;)

Artur Drzymkowski

gravel 1

Zapowiadany ciąg dalszy losów mojego gravela zbudowanego na ramie Octane One Kode. Aktualnie po wielkim upgrade, w nowym malowaniu, gotowy by jego właściciel dokonał na nim rzeczy wielkich, lub co najmniej znaczących ... ;)

Artur Drzymkowski

015 SudoviaGravel2021

3 dni ścigania po Suwalszczyźnie, na najlepszych szutrowych trasach w Polsce. Łącznie 423 kilometry i prawie 4000m przewyższeń, ponad 17 godzin "w siodle", 4. miejsce w końcowej klasyfikacji OPEN. Tak w dwóch zdaniach można opisać mój udział w zawodach Sudovia Gravel 2021, które odbyły się w weekend 18-20 czerwca.

Jacek Nosowski

SzuterMasterMazowsze006

Według wytycznych trenera, na 2 tygodnie przed startem w ultra-maratonie Mazowiecki Gravel, powinienem był zrobić „dłuższą jazdę” w okolicy 140 km – max 180 km. Mazowiecki Szuter Master ze swoją długą trasą 152 km wpasował się idealnie :)

Artur Drzymkowski

101MazowieckiGravel

Jak Wasze przygotowania do startu w Mazowieckim Gravelu? Noga zrobiona? D*** utwardzona? Jeśli tak, lub raczej tak, to czas popracować nad strategią. Na szczęście organizatorzy ujawnili wreszcie dokładny przebieg trasy, więc do dzieła ... ;)

Artur Drzymkowski

Graveloza Duch Puszczy 3Wyrwać się na rower, choć raz na taką dłuższą chwilę..marzenie ściętej głowy dla wielu świeżo upieczonych ojców oraz dla tych zasiedziałych przed ekranem służbowego laptopa. Aż tu nagle pojawia się światełko w tunelu – Graveloza...

Michał Śmieszek